Про нас


Приватний дитячий садок у Києві працює щодня з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 19.00.

Також є можливість відвідування з 8.30 до 13.00.

У нас дружня атмосфера вільного спілкування, любові і турботи. Довіра, безпека і уважність – наші базові цінності. Тут ваш малюк отримає всебічний розвиток і задовольнить свою головну дитячу потребу – пізнання світу і себе в ньому.

Наші переваги


  • ПРИМІЩЕННЯ! Наш приватний садочок у Києві розташований на першому поверсі ЖК «Малахіт» загальною площею 230 м2.  Величезна територія садка дуже світла за рахунок великих вітринних вікон. Запорука комфортного та здорового перебування діток – це новий ремонт з екологічно чистих матеріалів. Приміщення оснащено сучасним обладнанням за всіма необхідними нормами: автономна система кондиціонування та витяжки, відеоспостереження, тепла підлога, два входи/виходи, тривожна кнопка, охоронна система, домофон, пожежна система. А також щоденна озонація та зволоження повітря. 3D екскурсія нашим садочком.
  • ХАРЧУВАННЯ! Харчування в приватному садочку в Києві забезпечує наш надійний і відомий партнер КІДСКЕТЕРІНГ. Який пропонує 5 варіантів меню: звичайне для дитячого садка, вегетаріанське, безлактазне, безглютенове, дієта стіл №5.
  • МЕДИЧНИЙ СУПРОВІД ТА СТРАХУВАННЯ!

Засновниця садочку


Ірина Климович

Керівник, засновник, режисер і продюсер дитячого телевізійного центру Кадрики

  • Понад 12-років телевізійного стажу, понад 1000 реалізованих проектів.
  • Член спілки журналістики і діячів естрадного мистецтва
  • Директор конкурсу Міні-міс Украіна-Львів, телеведуча, організатор масових заходів, фестивалів, концертів.

“Вже понад 10 років я займаюсь особистісним розвитком дітей. За час роботи ми отримали дуже гарні результати. Наші вихованці сміливі, впевнені, креативні, натхненні і дружні особистості. Тут ми вчимо дітей ораторського мовлення, акторства, хореографії, моделінгу та етикету Тут атмосфера творчості, гармонії, дружби і розвитку.
Ми співаємо, танцюємо і знімаємо кліпи. Тут діти щасливі, тому, запрошуємо у нашу творчу родину «Кадрики» у Києві та Львові.

Відгуки про приватний садок Кадрики у Києві